Sony laiendab oma kaameravalikut

α7SII lisandub Sony auhinnatud α7 täiskaader-vahetusobjektiiviga kaamerate sarja.

Sonyα7SII on mõeldud fotograafidele, kes pildistavad keerulistes valgustingimustes. Peamised omadused kõrge tundlikkus, lai vahemik kõigi tundlikkuste juures ja 5-teljeline IS-süsteem. ISO-tundlikkuse vahemik 50-409600 ühendab endas 35 mm 12,2 megapikslise sensori ja BIONZX pildiprotsessori. Tulemus – Eredad ja üksikasjalikud fotod ja videod, mis ei tekita praktiliselt mingit müra, isegi vähese valguse korral.

Toodab 4K XAVCS-videot kõrglahutusega ja väga madala moireefektiga. FullHD-video jäädvustab kuni viis korda rohkem piksleid, kui on vaja kõrgeima kvaliteediga video loomiseks. Uuenduslik 5-teljeline pildistabilisaator korrigeerib kaamera liikumist viiel teljel, sealhulgas piki- ja külgmised nurkliigutused. Kiire, täpne ja kiire fookus tänu intelligentsele autofookusele FastIntelligentAF. XGAOLEDTru-Finder annab selge pildi kogu ekraanialal tagasi. ZEISST kate vähendab pimestamist.

Mudelkeha Magneesiumsulam. Vaikne katik on nüüd vastupidavam ja usaldusväärsem kui eelkäija. Sõrmekaitse on ümber kujundatud, mis muudab kaamera käes olemise loomulikumaks. Nautige vaikne režiim pidevaks pildistamiseks 5 kaadrit sekundis. Korpuse tugevdatud objektiivi kinnitused objektiivi turvaliseks kinnitamiseks. USB-port avariilaadimiseks, mida toetab Wi-Fi / NFC. Kaamera ühildub SonyPlayMemoriesMobile rakendusega Androidile ja iOSile. Uue disainiga nahkümbris LCS-ELCB 7RII &α7 II jaoks &α7 II.

Loe edasi  Nikon teeb professionaalseid portreid
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Tarmo

    Küsin teie eest, milliseid uusi kaameraid Sony oma valikusse lisab?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: