HP toob turule kaaluta sülearvutid

HP tutvustab maailma kõige õhemate ja kergemate ärinotebookide sarja.

Uued HP sülearvutid- üliõhuke. Pakkige neid kõikjale, nad võtavad vähe ruumi teie kotis, ilma et nad oleksid mahukad või teie käest kõrvale jääksid. EliteBook 1020 ja HP EliteBook 1020 Special Edition ( SE ) mudelite paksus on 15,7 mm. Ja Special Edition sülearvuti kaalub ainult 1 kg. Võimalik tänu LG patenteeritud magneesium-liitiumisulami ja süsinikkiu kombinatsioonile.

Mudelid on kiired ( uusim Intel® protsessor Core-MTM ) peaaegu vaikne ja vastupidav. Ei mõjuta tilgad, löögid, temperatuurid, niiskus ja kõrge rõhk. Laetav aku kestab kuni 9 tundi. Kõrgresolutsiooniga 12,5" ( 31,75 cm ) valikuline QHD puuteekraan pakub kõrget pildikvaliteeti;. Mugav kasutada Uus HP Premium klaviatuur ( kasutatakse esmakordselt EliteBookis ). Turvalisus – Ettevõtlusklassi turvalisus. Ja tänu HP eriteenustele saate oma isikliku sülearvuti muuta töötavaks sülearvutiks- integreerida see ettevõtte IT-infrastruktuuri.

Loe edasi  Nikoni kompaktkaamera tehnoloogia
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: