Brother pakub kuluefektiivset printimist

Brother kuulutab välja ülimadalate kuludega mustvalge lasertrükiseadmed ühe printimise kohta.

Jaapani ettevõte Brother toob turule uue printimisseadmete sarja, mis sisaldab printerit Brother HL-1202R ja kolm-ühes multifunktsionaalset printerit Brother DCP-1602R. Nende peamine eelis on võime printida kvaliteetselt ja ilma suurte kuludeta. Trükkimine maksab 1 Crona lehekülje kohta uutes trükiseadmetes. Seadmed kasutavad uut TN-1095 toonerikassetti, mille võimsus on 1500 lehekülge. Trükikiirus.. 20 lehekülge minutis. Prindib 2400 x 600 dpi eraldusvõimega professionaalse kvaliteediga väljatrükke. Optilise skanneri eraldusvõime MFP-ile 600 x 1200 dpi.

Brother DCP-1602R pakub selliseid funktsioone nagu skaneerimine, kopeerimine, suumimine, plakati kopeerimine, lihtne ühe lehekülje dokumendikopeerimine ( ID-kaardi kopeerimine ). Brotheri printerid on varustatud 150-leheküljelise paberisalvega ja toetavad kõige levinumaid paberiformaate: A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 ( pikk serv ) B5, Executive. Energy Star sertifikaat rõhutab Brotheri madalat energia- ja mürataset. Registreerige oma mitmeotstarbelised seadmed internetis, et saada kolmeaastane garantii.

Loe edasi  HP toob teid näitusele
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: