Harman on toonud turule minikarbis kõrgekvaliteedilise kõlari

Harman tutvustab Eestil kaasaskantava kõrgekvaliteedilise kõlarisüsteemi Harman Kardon Onyx Mini kompaktset versiooni.

Uus Haman Onyx Mini kõlarisüsteem on pühendatud kvaliteetse heli nautlejatele, kes ootavad korralikku taasesituse taset isegi kompaktsetelt seadmetelt. See on valmistatud esmaklassilistest materjalidest ja puutetundlikust riidest, millel on kõik Harman Kardon- stiilne disain ja kvaliteetne heli. Seade ühendub juhtmevabalt signaaliallikaga Bluetoothi kaudu.

Sisseehitatud aku kestab kuni 10 tundi kasutamist eemal pistikupesast. Uus toode toetab Harman Kardon Wireless Dual tehnoloogiat stereopaaride loomiseks teiste sarnaste brändi toodetega.

Harman Kardon Onyx Mini saab kasutada ka kuni kolme mobiilse seadme üheaegseks toiteks.. Heli voogesitatakse viimasest, mis alustab taasesitust. Sisseehitatud mikrofon koos kaja ja mürasummutusega võimaldab konverentsikõnesid pidada maksimaalse selgusega.

Harman Kardon Onyx Mini kaasaskantav kõlar on saadaval musta, halli, sinise, valge ja burgundia värvi.

Loe edasi  LG kaunistab telerit Swarovski kristallidega
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: