Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Nautida kodu värsket rohelised ja puuviljad aastaringselt, peate varustama usaldusväärse kasvuhoone. See mitte ainult ei säästa raha, vaid ka võimaluse saada keskkonnasõbralikke ja ohutuid tooteid kohe voodist. Greeni kasvuhoone (kasvuhoone) isoleerimiseks mitte ainult erivarustust kasutatakse. On mitmeid viise, kuidas luua optimaalsed tingimused taimedele talvel, samuti külma sügis ja kevadel.

Koolitus

Isolatsiooni protsess on pikk ja raske. Ideede rakendamiseks on vaja ette valmistada spetsiaalsed tööriistad, seadmed ja viimistlusmaterjalid. On vaja kaitsta taimi ilmastikukaitse, kliimamuutuste ja terava jahutamise eest. Mõnes piirkonnas mõtlevad suvel elanikud ja aednikud sooja suvise isolatsiooni.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Maa täielikult kasutamiseks kasvuhoonesse, on vaja sellist tööd teha järgmiselt:

 • Sihtasutuse või selle järjehoidja tugevdamine, kui raudteeplatsil ei ole kasvuhoone või kasvuhoone, oli see kohapeal kokku; usaldusväärne väljaheidete tihendamine;
 • kütteseadmete omandamine ja kasutamine;
 • Flora arendamiseks on vaja piisavat kogust valgust. See näitab valgustusseadmete paigaldamist nõuetekohaselt mahus;
 • muutused kasvuhoone planeerimisel (vajadusel);
 • Täiendav kate vaatleja materjali järgi. Soojendav katus ja seinad.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Sihtasutus

Standardne kasvuhoone on kerge ja kompaktne struktuur. See tegur on konserveeritud, isegi kui konstruktsioon kasutas ehituse ajal metallist klaasi ja raamistikku. Siiski ei piisa taimede kasvatamiseks selle hooaja hooajast. Nii et disaini sees kokku pandud soojus ei läbinud pinnase, on vaja rajada fondi. See aitab säästa väärtuslikku soojust ja hoida taimede juured külmutamisest.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Linditüüp

Vöö fondi paigutus aitab toime tulla karmide kliima probleemiga. Seda võimalust kasutatakse koos isolatsiooniga. Sihtasutus pannakse veidi alla maapinna külmutamise indikaator. Lihtsaim meetod on lisada monoliitne paelad üldisele disainile. See on väikese kasvuhoonete optimaalne valik.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Sihtasutuse isolatsioon kasutab sageli polüstüreeni vahtu. Sellel materjalil on mitmeid eeliseid ja positiivseid tehnoloogilisi omadusi. Eksperdid soovitavad materjali ümbritseda enne kasutamist polüetüleenist. See annab täiendavat kaitset niiskuse ja niiskuse vastu.

Teine võimalus on vaht. Seda saab kasutada kombinatsioonis ülaltoodud isolatsiooniga.

Sihtasutuse isolatsiooni kasutamise võimalused

Tiheda materjali abil saate vahu säästa, kui paned spetsiaalse kaitsekraani pooleks või veerand tellistest perimeetri. Ta hoiab usaldusväärselt isolatsiooni väikestest närilistest.

Teine efektiivne meetod on vahtklaas. Materjal on suurepärane vastupidavus niiskusele ja isolatsioonifunktsiooniga. Tema omadus on see, et täiesti ei karda näriliste, kes sageli muutuvad suvemajade ja maamajaomanike probleemiks. Eksperdid eraldavad ühe puuduse – see on suur hind.

Loe edasi  Millised on seedari vanni eelised?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Et luua kasvuhoone soodsamaid tingimusi, saate lisada ploki maja lõunaosas. Teine praktiline võimalus on kasvuhoone paigutamine statsionaarse, stabiilsete seinte vahel (tingimusel, et peahoone disain võimaldab sellist paigutust).

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Ristmik

Kasvuhoonete karmide talvepäeva konverteerimise täielik protsess tagab liigeste tihendamise. Paljude spetsialistide sõnul on need soojuskadu peamiseks põhjuseks. Väikese augude kaudu struktuuri ehitamisel kasutatud viimistlusmaterjalide vahel langeb külma õhu. Tihendus vajab nii filmi ja klaasi kasvuhooned.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Juuresolekul ristmoodulite toob kaasa eelnõud, mis negatiivselt mõjutada protsessi vilke. Isegi kui tehtelice’i loomisel kasutati HydroBarrierit, et viia täiendavat menetlust liigeste tihendamiseks soovitatud.

Mis on töö jaoks vajalik?

Kaasaegne turg pakub suurt sorti hermeetikute, kes on valmis kasutama kohe pärast omandamist. Kuid enamik neist ei moodusta tihedat kattekihi. Peamine põhjus on halb taluvus ilm kapriiside ja teravate temperatuuri tilkade.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kogenud spetsialistid kiivad mastiksid (tisti- ja polüsulfiidi segu). Nad lähevad oluliselt väikeste õmbluste ja pragude sulgemiseks. Spetsiaalsed komponendid mastiks võimaldavad seda kasutada laias temperatuuri spektris: külmadest soojendamiseks. Nõuetekohane kasutamine tagab suurepärase tulemuse. Kummi tihendid hakkavad ka suurepäraselt tegutsema. Nad võivad olla erinevad, tihe väliskihiga või on poorne struktuur. See on suurepärane valik kasvuhoone tihendamiseks metallraamile või turvavöö alusega töötamisel.

Muudab disaini

Kui kasvuhoone seisab majast eraldi, on vaja varustada vestibüüli. Vastasel juhul, kui osa kasvuhoonest on statsionaarsed seinad, on disaini korrigeerimine võimatu. Tambour aitab lahendada teravaid temperatuuri muutusi, kaitstes seeläbi taimi. Sõltumata sellest, et taimede esindajate stabiilsus on sellised tilgad kõigi jaoks hävitavad. Sissepääs kasvuhoonesse tuleks asetada lõunasse. Tamburi piisavaid suurusi saab kasutada erinevate aiavarude ja muude seadmete salvestamise osakonnana. Saate sellesse osasse panna riiulit või väikest kappi.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Valgustuse katte soojenemine

Mitmed valgustuse soojendamise viisid.

 • Film. Polüetüleenfilmi kasutamine on kõige levinum ja taskukohasem valik. See on kasumlik materjal, mida võib leida mis tahes ehituspoodis. Filme kasutatakse disaini katmiseks sees. Selle tulemusena selgub kihiline: klaas (alus), õhukihit, film. Vajadusel võib polüetüleenit kasutada nii sise- kui välistingimustes.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

 • Asendamine. Kasvuhoone on võimalik soojendada polükarbonaadist sarnaste materjalidega, mis on sarnased spetsifikatsioonidega. Paljud kasutavad polükarbonaadi lehte, mille paksus on 4 millimeetrit. See on praktiline lahendus sisemise CAPE jaoks.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Valgustus

Köögiviljade, roheluse ja puuviljade kasvatamisel on võimatu alahinnata valgustuse väärtust. Mõned taimed vajavad suurt valgust, teised ei ole sellest indikaatorist nii palju sõltuvad, vaid ka valgust. Külma ilmaga saabumisega muutub kerge päev palju lühemaks. Selle tulemusena on vaja mõelda kasvuhoone täiendava valgustuse süsteemi kaudu. Väärib märkimist, et lambid peavad kasutama ja sooja hooajal, kui ilm ei suuda selge päeva.

Loe edasi  Klaasist uksed vannidele: plusse ja miinuseid

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

On eritingimusi kasvatamiseks taimede kasvuhoonetes seoses valgustus. Taim vajab vähemalt 12 tundi valgust. Need on viljad optimaalsed tingimused puuviljade saamiseks. Valgustuse, seadmete ja lampide erinevate tüüpide kasutatakse: ökonoomne naatrium, “soe” lambid, luminestsents valikud. Maksimaalne tulemus saab saavutada ainult tervikliku valgustussüsteemi kasutamisel.

Täiendavad kütteseadmed

Kasvuhoonete omanike ja kasvuhoonete spektri on suured. Kütteseadmete abil saate hõlpsasti luua ideaalseid temperatuuri tingimusi disaini sees. Selle tüübi instrumente saab kasutada nii statsionaarsete hoonete kui ka majade või majade seintele lisatud kasvuhoonete puhul.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Autonoomia. Gaasi seadmed

Ostjatel on võimalus osta autonoomselt tegutsevaid kütteseadmeid. Gaasi kasutatakse ressurssidena. Sellised seadmed on mõeldud paigaldamiseks statsionaarse kasvuhoonetes. Küte paigaldamiseks peate selle ühendama kogu gaasijuhtmega. See keeruline protsess tuleks läbi viia ainult spetsialistid. Lisaks vajab täiendav haru sobiv otsus.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kui süsteemiga ei ole võimalik ühendada gaasijuhtmega, saate kasutada silindreid, kuid see ei ole kõige ökonoomsem ja mugavam valik. Gaas lõpeb kiiresti ja peavad pidevalt raiskama aega uute balloonide ostmiseks. Nagu praktika on näidatud, on üks konteiner vähem kui kuu aega.

Elektrienergia

Teine võimalus on elektrikütteseadmed. Sellistel seadmetel on plusse ja miinuseid. Peamised eelised on ohutud, võrreldes gaasiküte, lihtsa töö ja paigaldamisega. Puuduseks on õhu soojendamine suure kasvuhoones, vajate mitmeid seadmeid. Ära unusta elektrienergia kulusid. Standardsete kodumasinate kasutamine ei too kaasa nõutud tulemusi, kuna need ei ole mõeldud kasutamiseks 24 tundi päevas. Tehnika ei toime tulla konstantse koormusega ja kiiresti tulenevad.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Polükarbonaadi disaini isolatsioon

Polükarbonaadi kasvuhooned kohtuvad üha enam. Neid võib leida meie riigi eri piirkondades. Polükarbonaat on vastupidav, usaldusväärne, praktiline ja see on üsna oluline, soodne materjali osas. On tore luua erinevate taimede kasvuhooned. Karm kliima konkreetses piirkonnas, seda tõsisemat tuleb võtta soojenemise protsessi. See aitab oluliselt suurendada taimestiku tootlust ja taimestiku ajavahemikku.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Lehe polükarbonaat, mis said laialt levinud materjali kasvuhoonete jaoks, võib uhke suurepärase soojusisolatsiooni. Need on selle viimistlusmaterjali esimene eelised, sest kasvuhoone peamine ülesanne on taimede mugavate tingimuste loomine ja nende arendamine. Teine asi, mida tuleb märkida, on läbipaistvus. Päikesekiired on seinad vabalt läbivad. Ära unusta, et valgus annab ka soojuse. Materjal aitab säästa raha kulutatud valgusseadmete kasutamisel.

Loe edasi  Kõik umbes kahe auto varikatused

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Soojuse maksimaalse säilitamise saavutamiseks on soovitatav valida kolme kihi katte kasuks. Disain sisaldab lisaks kaks kihti polükarbonaadi ja õhukihi kihti. Optimaalne paksus välimise lehed on umbes poolteist sentimeetrit, 1,5 cm ja sisemine kiht – 4 mm. Soojuse kadumise vähendamiseks soovitavad eksperdid kasutada polükarbonaadi lehed koos kummi tüüpi tihenditega.

Sihtasutus

Kindlasti pöörama tähelepanu allosas struktuuri, sealhulgas fondi. Te peate oma järjehoidja täitma, kui töötate teiste materjalide kasvuhoonetega. Sügavus ei tohiks olla väiksem kui pinnase külmumise sügavus. Sihtasutuse plokkide korraldamisel on vaja kasutada Runnerioidi, see pannakse fondi peale. Täiendav isolatsioon kulutab sees. Sellisel juhul on liivakiht 40 cm ja vaht.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kasvuhoone paigutamine

Salvesta soojus kasvuhoones aitab pädeva asukoha, mis säästab ka kütte- ja hooldusmaksumust. On mitmeid reegleid, mida tuleks juhtida kasvuhoone asukoha valides.

 • Päike. Loomuliku valguse poolt valgustatud krunt on parim koht kasvuhoone majutamiseks. Loodusvalgustus ja soojalt vajalik saagikoristuse jaoks.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

 • Ala. Kasvuhoonete põhjaosas on vaja saata ida suunas läände suunas.
 • Vari. See peaks minimeerima disaini varjutamise.
 • Plokk. Maja, puud ja muud õue territooriumil asuvaid täiendavaid hooneid saab kasutada tuule ja eelnõude eest.

Täiendavad meetodid

On palju muid kasvuhoonele isolatsiooni meetodeid.

 • Toidupoed. Kogenud Daches ja aednikud soovitavad kasutada kõrgeid voodid. Optimaalne näitaja on 40 sentimeetrit.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

 • Kaabel. Maa soojendamiseks saate kasutada spetsiaalset kaablit. See on sillutatud voodi ilma täiendavate seadmete ja -konstruktsioonide kasutamiseta, mis mahub 10 sentimeetrit kohapeal. Kaabli töö jaoks on vaja standardset väljalaskeava. See on tõhus ja kasulik viis.
 • Veesüsteem. See on ohutu ja tõhusalt isoleerida kasvuhoonete abiga veeküttesüsteemi. Kuid sellel valikul on kaks olulist puudust: hind ja keeruline paigaldus.

Kui on kogemusi ja vajalikke vahendeid, saate soojeneda.

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Kuidas soojendada kasvuhoone?

Soovitused

  Kasvuhoonete paigutus kasutamiseks aastaringselt on kasumlik investeering. Kasvuhoones saab kasvatada mitte ainult tavaliste köögiviljade (kurgid, tomatite, suvikõrvits ja rohkem), samuti eksootilisi taimi ja haruldasi lilled. Aastaringsed hooned võimaldavad pidevalt kasvada erinevaid taimi.

  Karm kliima konkreetses piirkonnas, pikem aeg ja vahendid peavad kulutama kasvuhoone kuumutamiseks ja puuviljade kasvatamisele. Pärast kütteseadmete paigaldamist tasub hoolikalt jälgida selle seisundit ja kontrollige seadmete hooldatavust, eriti kui me räägime gaasikütte süsteemist.

  Kuidas soojendada kasvuhoone õigesti, vaadake järgmist videot.

  Hinnake artiklit
  ( Reitinguid pole veel )
  Lisage kommentaare

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: