Barreli ahju tehke seda ise

Barrel ahju – väga mugav ja ökonoomne asi. Selle asemel, et omandada kallite seadmete, saate teha väikese seadme ruumi kuumutamiseks ise, olles veetnud sõna otseses mõttes penni. See protsess ei võta palju aega ja vahendeid, et toode nõuab odavaid materjale, millel on kõige sagedamini kodus. Oluline on hoolikalt lugeda tegevuste järjestust ja kõiki soovitusi ning siis saate töötada. Tulemuseks rõõmustab ja võimaldab teil nautida sooja ruumi külmades aastaaegadel.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Iseärasused

Töö jaoks vajate neid materjale, mida saab teha iseseisvalt. Aga kui te ei luba teil seda kogemust teha või piiratud aja jooksul teha, siis on kokkupanekuks juba valmis komplektid. Sellist komplekti esindab korstna asutamine reguleeritavate summutavate jalgade ja uksed. Kui vanad torud asuvad kusagil ümber, on tarbetu igav turvavool suurepärane võimalus anda materjali teisele elule, selle asemel, et visata mahajäämuse metallist.

Küpsetamine barrelist on kuumutamine erinevate ruumides (kuid loomulikult mitteelunaine) – alates majanduse hoone või ait, kus kodulinnud asub ja lõpeb garaažiga. Seda saab kasutada ka välitingimustes.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Näiteks kui süsteemis vee soojendamiseks basseinis.

Soojusvarustuse põhimõte on väga lihtne – süttivate materjalide pidev põletamine, sealhulgas küttepuud ja surutud saepuru (kivisöe on parem mitte kasutada, Lõppude lõpuks ei pruugi puidust või metallist barreli seinad rõhutada selle materjali põlemistemperatuuri), soojendab barrelit mõnda aega. Järk-järgult langes tulekahju. Põlemisprotsessis eraldatakse suur hulk soojust ja saadud suits väljub korstna kaudu ruumist (seetõttu on kogu disaini vajalik komponent).

Kahjuks on selle disaini tõhusus madal, kuna see osa soojus läheb läbi korstna. Nii et liiga suurte ruumide jaoks ei sobi ta. Nõuetekohase kasutamisega töötavad baarid 3-4 aastat. Tõhususe suurendamiseks, alla lükatud – nii et alumine osa ei võta liiga palju energiat ja ei anna seda maale.

Loe edasi  Kuidas kodus teha suitsumaja kala?

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Huvitav fakt! Kindlasti kuulsite nime “Bubafoni ahju”. Tõenäoliselt te ei ole kunagi tekkinud eeldada, et seda nimetatakse kapteni auks, kes kõigepealt tuli ja loodi sellise disaini. Tema konto ühele majanduslikule foorumile – “Bubafonja”.

Barrel valimine

Barreli valik sõltub selle edasisest kasutamisest. On selge, et suurem tuba, mida peate langema, peab tünni maht olema rohkem. Näiteks, kui teil on vaja vee soojendada:

  • Väikese basseini jaoks – See on 50 liitritel küllaltki barrel;
  • Tööriistade ostmise laiendamise jaoks – barrel 100 liitri kohta toime tulla;
  • garaažile – Barrel 200 liitrit.

Inimeste kogemuse kohaselt on kõige parem kasutada 200-liitrit barrelit. See on kõige universaalsem valik, sest see maht on mõeldud suure hulga kütuse jaoks ja te ei pea olema liiga tihti, kes paigaldate seal küttepuud või mõnda muud kütust.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Mis puudutab barreli kvaliteeti, siis olge valiku ajal ettevaatlik. Ärge skit ja ärge valige Liiga vana Rusty tank. Korrosioonikohad on haavatavad alad, mis kõrge temperatuuri mõju all võib lihtsalt sulatada ja tulekahju põhjuseks.

Seal võib olla erinevaid metalli tünnid, mis teil on. Kõige parem on võtta roostevabast terasest disain – see on kõige vastupidavam ja vastupidavam korrosioonile ja kõrgetele metallitemperatuuridele. Ja seinte paksus peaks olema vähemalt 2 mm, vastasel juhul kestab see kaua ja sulab.

Disaini saab paigutada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt – see kõik sõltub ruumi tööfunktsioonidest ja mõõtmetest. Muide, horisontaalselt asuvad barrelit saab kasutada ka toiduvalmistamispinnana. Selleks paigaldage paneel üle barreli enda ja küpseta. See on väga mugav, kui ahju eesmärk on anda Dacha – täidab topeltfunktsiooni.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Kuidas teha?

Kõigepealt on vaja osta kõik tööriistad ja materjalid (saate osta valmis komplekti ahju-burgear’ile ja saate teha kõike ise), samuti luua väidetava disaini joonis.

Loe edasi  De'Longhi Grillid: voorused ja ülevaated mudelitest

Enne montaaži alustamist peate töötama koos barreliga. See peaks olema hästi puhastatud värviga, kõigist reostusest ja roostest, siis saastanud. Seda saab teha kas oma enda käega või lihvimismasinaga. Seejärel lõigake veski abiga seina kaks teatud suurust akent ja saadud servad uuesti poola keeles.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Lõpuks, kuid teil on vaja eemaldada disaini ülemise osa, sest restisaade paigaldamiseks on vaja paigaldada. See võre asub fireboxi ja Ashbari ahjude vahel. Metallist nurki kasutatakse kinnitamiseks. Enne tuhariba tegemist arvutage, kui palju kütust kulutatakse päevas, sest sellised omatehtud pika põletavad seadmed tekitavad suure hulga tuhka, mistõttu on parem teha kollektiivse kambri sügavus umbes 12-15 cm.

Ashtar uksed tuleb lõigata metallist lehtedest, kasutades keevitusseadmeid. Materjali paksus peaks olema umbes 2 cm. Ka teie enda kätega peate kirjeldavaid käepidemeid. Te saate seda lihtsaks töötada ja lihtsalt tervitada individuaalseid tükki ukse tugevdamiseks. Siis peate installima silmuse.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Ja nad peavad olema fikseeritud mitte sisemise, kuid väljastpoolt.

Korstna saab valmistada toru kõrgusega vähemalt 5 m. Aiapliidi või Dacha ahjude jaoks saate kasutada korstna ja väiksemaid. Selle paigaldamine sõltub suuresti barreli vertikaalsest või horisontaalsest asukohast. Kõige sagedamini vertikaalsetes tünnides on see paigaldatud küljele ja horisontaalsele – kohe peal. Kõige parem on seda teha eemaldatavaks, mis muudab lihtsamaks.

Samuti on vaja teha jalgu. Nad võivad olla nii statsionaarsed kui ka eemaldatavad. Eemaldatava silindriga muutub mobiilsemaks ja seda saab kasutada erinevates ruumides.

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Eelnevalt varustada koht, kus barrel seisab. Põrand peab olema kaetud metallist lehtedega või pannakse telliskivi padja, seinad peavad olema kaetud ka tulekindla materjaliga ja mitte midagi tuleohtlikku (vähemalt 1,5 meetrit mitte vähem kui 1,5 meetrit). Street pliid tuleb ka paigaldada betoonile või telliskivi plaadile, puude eemal.

Loe edasi  Terrassiklaud: materjali liigid ja funktsioonid

Barrel ahju on suurepärane võimalus süüa midagi väljas. Saate kulutada saapad pala või lehele pizza. Tänaval küpsetatud on alati maitsev. Pre-keevitatud ehitus paigaldada kohapeal ja vene ahi on valmis!

Barreli ahju tehke seda ise

Barreli ahju tehke seda ise

Kuidas teha ahju tünnist oma kätega, vaadake allolevas videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: