Muusika duši all koos Grohe ja Philipsiga

Grohe on koostöös Philipsiga loonud veekindla Aquatunes helisüsteemi, mis võimaldab kuulata muusikat duši all.

Aquatunes on Grohe ja Philipsi poolt välja töötatud inimestele, kes armastavad muusikat duši all kuulata. Täiesti veekindel kõlarisüsteem on Bluetooth-ühendusega ja selle leviala on kuni 10 meetrit. Saate ühendada mis tahes mobiilseadme ja kuulata oma lemmikmuusikat, katkestamata oma supluselamust.

Duššiotsikut saab kinnitada mis tahes standardse duširiba külge ( läbimõõt 20-25 cm ) või liigutada ükskõik kuhu vannitoas. Juhtpaneelil on sisse/välja lülitamine, Bluetooth-müra, lugude vahetamine, helitugevuse reguleerimine. Kaks valgusdioodi näitavad kõlari laadimisolekut ja Bluetooth-ühenduse olekut. Aquatunes on varustatud laetava akuga, mis hoiab laengut kuni 8 tundi. Seda täiendab induktiivne laadija, mis on samuti veekindel ja millel on sama disain ning mis võimaldab laadimise ajal muusikat kuulata.


Tutvu teiste GROHE kollektsioonidega.


Loe edasi  Kontrollige vihma!
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: