Innovatiivne dušisüsteem TumbleRain Jaquar Groupilt ja Artize’i kaubamärgilt

TumbleRain on jumalateenistus mitte ainult neile, kes armastavad fantaasiarikast sisekujundust, vaid ka vanniteraapia armastajatele. Selle disain annab illusiooni troopilisest paduvihmast.

TumbleRain on hoolikalt kavandatud, et muuta duši all käimine võimalikult lihtsaks. Kasutamiseks tuleb lihtsalt seadistada soovitud veetemperatuur ja vajutada nuppu. Täidetud kausist langeb vesi automaatselt iga paari sekundi tagant, simuleerides veejoa voolu.

TumbleRain by Artize ühendab endas kõik vajalikud omadused, et muuta duši all käimine meeldivaks ja positiivseks kogemuseks. Selle omadused teevad sellest tõeliselt ainulaadse süsteemi. See on täielikult automatiseeritud. Selline konstruktsioon ei lase veel seisma jääda, mis välistab bakterite kasvu võimaluse.

Loe edasi  Heaolu igas kodus
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: