Köögiriistad lae all

Disainerid Teijo Remy ja René Veenhuizen tutvustavad alternatiivset viisi serveeritavate esemete kasutamiseks – nad teevad neist rippvalgustid.

Lauanõudest näib olevat saanud populaarne inspiratsioon valgustusdisainerite jaoks. Ja kuigi mõned tulevad lambid ainult dekanteritest välja ( cm. «Veinivalgus" alates 30.08.2010 ), siis teised kasutavad kogu nõudepagasist pärit nõud.

Hollandi disainerid Tejo Remy ( Tejo Remy ) ja René Veenhuizen ( René Veenhuizen ) alates Atelier Remy& Veenhuizen esitles Design Miami – 2010 messil uut Multi Vase ( valgustite seeriat. – «multivase ). Nimi tuleneb nii tavaliste klaasist toonide kui ka mitmesuguste vaaside, kausside, klaaside, dekanterite, taldrikute ja tasside kasutamisest.

Loe edasi  Euroluce Lampadari korraldab kampaania
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: