IgaEesti leek üleval

Ingo Maurer riputab küünlad lakke. Flying Flames on uus projekt Trendsetteri poolt Euroluce'il, FuoriSalone 2013.

256 mikroskoopilist LED-i moodustavad My New Flame'i leegi. LED-lamp annab sama palju valgust kui tavaline küünal. Tõsi, ta ei karda vihma ja tuult. Leek väriseb, kuid ei kustu. Iga küünla lõpus Sisaldab kahte LED-kiipi, 128 mõlemal küljel. Nende vahelduv sisse- ja väljalülitamine tekitab küünlaleegi illusiooni.

Led-küünal on Ingo Maureri ja noore disainer-inseneri Moritz Waldemeieri ühine arendus. Lauamudel võeti esmakordselt kasutusele 2012. aastal. Sel aastal esitleb JUNG Flying Flames ripplühterit. Küünlad ( anodeeritud alumiiniumist, plastikuga kaetud ) kinnitatakse 60 x 60 cm või 120 x 40 cm terasplaadile magnetitega. Ripatsite asendit ja kõrgust saab reguleerida vastavalt teie soovile.

Loe edasi  Luminaire Salon saadab Pariisi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: