Alates lambist kuni lühtrini

KiBiSi disainib rippvalgusti, mis on maskeeritud "lambiks".

Bulb Fiction- Esialgne KiBiSi spikkerileht. Lamp on peaaegu sõna otseses mõttes hõõglambi kujul, mille leiutas Thomas Edison 19. sajandil. Moodsa puudutuse andsid disainerid Jens Martin Skibsted ( Jens Martin Skibsted ) ja Bjarke Ingels ( Bjarke Ingels ) Bjarke Ingels ).
Kolb ja alus moodustavad ühe ühiku. Lambi varjuk toimib hajutina ja lambipirn mahub selle sisse. Riputuse pikkuse reguleerimiseks saab tugevat silikoonist nööri sõlme siduda või lampide kimbu kokku köita. Ja siin ongi see lühtri!

Mudeli nimi on sõnamäng. KiBiSi otsib sageli inspiratsiooni filmidest. Bulb Fiction on nime saanud Pulp Fiction ( Pulp Fiction ).

Loe edasi  Preciosa annab valgusele volüümi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: