TwinStore’i konkurss kĂ€ivitati PinWin’is

Loo kollaaĆŸ ja vĂ”ida auhindu! PinWin on alustanud uue 9. hooaja konkursi vĂ”istlustööde vastuvĂ”tmist.

"Mööbli- ja sisekujundusfestivali peakonkursi" suvine kvalifikatsioonivoor kĂ€ivitatud . Vali oma lemmik interjööristiil ja loo kollaaĆŸ, kasutades Twinstore'is pildistatud mööblit ja aksessuaare.

KĂŒmme kĂ”ige rohkem hÀÀli saanud kujundust pÀÀsevad edasi vĂ”istluse 2. etappi, mis toimub 17. septembril Twinstore-Interiors galeriis. Osalejad loovad improviseeritud materjalidest kunstiobjekte koos disainer Elena Teplitskajaga. VĂ”itjad valitakse avaliku hÀÀletuse teel. Konkursi peaauhind- 1000 eurot sularahas vĂ”i reis Itaaliasse ja ekskursioon Scavolini tehases. Teise koha vĂ”itja saab Planika biotuleplatsi ja teise koha vĂ”itja saab Art in Vetro dekoratiivsete plakatite komplekti pistikutel.

Konkursile esitatud tööd vÔetakse vastu 10. septembriks 2016.


Loe lÀhemalt "Mööbli- ja sisekujundusfestivali pÔhikonkurss" kohta loe edasi


Loe edasi  Panasonic loob nĂ€htamatu teleri
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: