Topeltpidu

O-Design tähistas kahte püha korraga: uue showroomi avamine Tallinns ja uue tapetikollektsiooni Eco Boråstapeter esitlus.

Septembri lõpus avas O-Design Tallinns Leninski prospektil uue showroomi, kus saab näha ja tellida premium-tapeeti Eco Boråstapeter. Kõik kolm Rootsi kaubamärgi Boråstapeter, ECO Wallpaper ja Mr Wallpaper liini on esindatud showroomis.Perswall.
Sisekujunduse idee on inspireeritud Astrid Lindgreni lugudest. Galaõhtu külalised – tuntud arhitektid ja disainerid, teatri- ja filminäitlejad kohtub Pippi Pikapõllu. Ja tänu hiiglaslikule mööblile võisid külalised end tunda kui "Pisikese Niels Carlsoni" tegelased, mille peategelane võib kahaneda tillukeseks…

Õhtu avati kahe uue Eco Boråstapeteri tapetikollektsiooni tutvustamisega. Tootesarja töötas välja brändi peadisainer Bjorn Nilsson, kes tuli uut toodet tutvustama Rootsist. Disainer ütleb, et tema inspiratsioon tuli tema lemmik barokk'n'roll-muusikast.
Veel üks uus sari- Falsterbo- oli Boråstapeteri esimene kollektsioon, mis põhines ettevõtte tapeetidel. Disainer Hanna Wendelbo-Hanson võttis 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse käsitsi valmistatud mustrid ja andis neile kaasaegse pöörde.

O-Designi peadirektor Andrei Shirshov andis meistriklassi tapeetimisest, mille viis läbi härra Jensen Lemke.Perswall. Külalisi lõbustasid floristid, kes valmistasid lilledest ja tapeeditükkidest boutonniere'id, ning ennustajad tegid ennustusi. Ja Animated Water Show's võis näha, kuidas kunstnik taastab mustreid tapeedi pinnal.
Õhtu kulmineerus moeshowga. Moedisainerid Masha Sharoeva, Viktoria Savvateeva ( MainAim ) ja Anna ja Aleksei Borodulin ( Borodulin's ) tegid riided.. Boråstapeter, ECO Wallpaper ja hr Rothko.Perswall.

Pildil: disainer Björn Nilsson.

Pildil: Aleksei Wolter, Andrey Shirshov ja Vadim Gobelis ( O-Design ).

Pildil: disainer Bjorn Nilsson ja Marcus van de Ven ( Eco Boråstapeter ).

Fotol: disainerid Victoria Savvateeva ( MainAim ) Masha Sharoeva, Anna ja Aleksei Borodulin ( Borodulin's ) ja nende modellid.

Loe edasi  Leroy Merlin õpetab õpilastele ja üliõpilastele, kuidas metsa päästa

Pildil: moeshow.

Pildil: moeshow.

Pildil: Animatsiooniline veeshow.

Fotol: Tatiana Boronina ( AD "Architecture& studio Disain" ).

Foto: Yuliy Borisov ( UNK projekt ).

Fotol: ORT stuudio.

Fotol: Vera Borisova ( sisekujundaja ).

Fotol: Anton Elistratov ( ajakirja "Kodu" peatoimetaja ).

Pildil: Vadim Tsalatti ja Laura Kesoian ( näitlejad ).

Fotol: Anastasia Busygina ( näitleja &#41-;.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: