Teemaania kutsub teepäevadele

Milliseid üritusi valmistab Teemaania festival oma külastajatele ette detsembri esimesel nädalal??

Teemaania festival toimub Tallinns alates 17. november poolt 15. detsember 2015. Detsembri esimene nädal rõõmustab teesõpru mõne südamliku teega. Kolmapäev 2. detsember kell 19:30 Disainikoolis "Details" Algab Eesti teepidu. Külalisi kostitatakse lõhnava Dombaisky teega, mis valatakse tõelisest samovarist Imperial Porcelaini koobalti võrkudega tassidesse. Programm sisaldab traditsioonilisi teejoomise virgutusi, küünlavalgel toimuvat ettekannet sellest, kuidas teed joodi Eesti paleede ja mõisate kambrites, ning juttu "tee" serveerimise peensustest tabel. Kultuuriteadlane Irina Rutsinskaja räägib meile, kuidas Eesti teejoomise traditsioon kajastub maalikunstis. Samuti täna õhtul "Details" Romaane esitab Bolšoi teatri solist ja luuletaja Anna Logvinova luuletusi. Lisateavet hindade kohta ja teejoomisele registreerumise kohta leiate üksikasjalikult kooli leheküljelt.

Neljapäeva õhtul toimub informatiivne tee degusteerimise üritus 3. detsembril kohvikus "Tarantino".

Suurte tseiloni teesortide degusteerimine Tea of Life'ist ja Eesti taimeteed Tea Yardist Toimub Peroni meevahufestival 3., 4., 5. detsember Kohvikus "Julina Kuhnya aadressil 2 Okhotny Ryad.

6. detsembril «Tee manomania" Kolomna pakub külastada muuseumi kadunud maitse Kolomna Pastila, Kirjanduslik teepidu ja viie sorti Kolomna Pastila etendus. Piletid tuleb eelnevalt broneerida.

Kas soovite osaleda kõige emotsionaalsema ja ilusama teepidu konkursil ja saada võimalus võita Imperial Porcelaini teekomplekt? ja suur kast teesid ja maiustusi Chinomaniast? Lisateavet leiate festivali Facebooki lehelt.


Lisateave "Teemanomaania" kohta ametlikul veebisaidil.


Loe edasi  Jenny Olsundsen, Norra arhitektuurist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Comments: 1
  1. Taavi

    Kas teepäevadel tuleb maitsvaid teesorte päeviti või korraga kõik? Kas seal on võimalik maitsta ka haruldasi või eksootilisi teesid? Kuidas saab osaleda Teemaania teepäevadel? Kas üritus toimub ainult ühel päeval või mitmel päeval järjest? Milliseid teemalitseid või toetajaid on oodata?

    Vasta
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: