Minu Ameerika tutvustab Ameerika stiili filmis

27. märtsil tutvustati ajakirjanikele ametlikult uut Tallinn mööbli- ja aksessuaaride näitustuba USAst My America.

Shchipkovsky lane 1 asuva show-roomi sortimenti demonstreeris esitluse külalistele My America juhtivpartner Zlata Ruzhenskaya. Ta rääkis kaubamärgi ajaloost ja siin esindatud Ameerika kaubamärkide suurtest kollektsioonidest.

Ürituse raames esines Julia Peshkova, ajakirjanik, disainikriitik ja ajakirja Architectural Digest toimetaja. Kasutades näitena kuulsa telesarja "Sex and the City" interjöörid õhtu külalised said teada erinevatest Ameerika disaini stiilidest: vintage, klassikaline, kaasaegne ja maa. Illustreeriti armastatud tegelaste kodusid: alates Carrie hubasest korterist kuni Miranda Brooklyni koduni. Nende stiilide esemeid võib leida ka My America müügisaalis.

Esitlus lõppes ringkäiguga My America müügisaalis ja lõunasöögiga Ameerika köögi ja Kalifornia veiniga. Ürituse lõpus võis igaüks osaleda loosimises ja võita peaauhinna Wild Run by Uttermost.

Tutvu My America kollektsioonidega ja leia müügisaali aadress.

Loe edasi  Anna Deneva uuendustest ja praegustest suundumustest sanitaartehnika maailmas
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: