Maipuu

ARCHIWOOD 2013. aasta arhitektuuripreemia tulemused kuulutatakse välja peagi.

Pidulik auhinnatseremoonia toimub 23. mail kunstnike keskmajas näituse "Arch Moscow- 2013". Ja finalistide tööd on ekspositsioonil välja pandud Peripeteri paviljonis 22.-26. mai. Vahepeal saame lähemalt tutvuda 38 kandidaadi nimekirjaga 138 kandidaadi hulgast. Võitjate üle otsustab nii professionaalne žürii kui ka rahva hääl. See kestab 15-22 mai ametlikus Kashihara & #41; arhitekt, Jaapan.

ARCHIWOODi täisosanik on Rossa Rackenne SPb ( HONKA ), kaaskorraldaja- PR-agentuuri "kommunikatsioonireeglid", ametlik partner Velsky metsandusettevõte, partnerid – Vektor Investeeringud, PINO, Museon Park. Projektijuht – Julia Zinkevich, kuraator auhinna- Nikolai Malinin. Auhinna üldine internetipartner – arhitektuuriportaal .

Lisateave ARCHIWOODi veebilehel.

Loe edasi  Tatiana Rogova trendidest ja moest
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: