Kirill Istomin: Kaante vahelt ei ole alati mugav elada

Millised interjöörid jõuavad läikivate ajakirjade kaante vahele? Parim Eesti sisekujundaja vastavalt AD ja Elle Decoration ajakirja versioonile räägib selliste interjööride valiku kriteeriumidest ja elust pärast avaldamist.

Kuulus Parsons School of Design ( New York ) Kirill Istomin kutsuti tööle legendaarsesse Parish-Hadley büroosse ja hiljem asutas oma ettevõtte, millel on kontorid Tallinns ja New Yorgis. Kirill Istomin Interior Design & Decoration on teostanud projekte Prantsusmaal, Itaalias, Eestil, Kasahstanis, Šveitsis, USAs ja Suurbritannias. Kirill Istomin on ajakirja AD ja Elle Decoration hinnangul Eesti parim sisekujundaja.

Selle teema kohta. See on kõige tähtsam kriteerium, et saada kaante vahele.. projekt peab sobima ruumi teemaga. Näiteks novembris teevad ajakirjad nagu AD ja Elle Decoration traditsiooniliselt "Eesti" number. Nii et antud juhul sisemus kaanest on ilmtingimata Eesti projekt, võib-olla isegi mõne klišeeliku ja vormeli visuaalse elemendiga.

Toimetuse arvamuse kohta. Ajakirjadel on oma nõuded kaanele. Näiteks minu ettekujutus kaane sisekujundusest ja toimetuse valikud ei lange sageli kokku. Toimetajate sõnul peaks kaader olema piisavalt hele, kuid see ei tohiks sisaldada liiga palju detaile.

Varjatud reklaami kohta. Üldiselt võib iga projekt jõuda kaante vahele. Seda saab teha isegi ilma sisekujundajata. Tõenäoliselt ainus erand.. Interjöör, kus on äratuntavad esemed mõnede kaubamärkide viimastest kollektsioonidest, näeks välja liiga reklaamne.

Elamismugavusest. Sisustus kaanest.. parimad selles küsimuses, st tegemist on väga kvaliteetse ja visuaalselt atraktiivse interjööriga. See ei pea tingimata olema mugav elamiseks. Mõnikord on see lihtsalt väga ilus pilt mulje, kujutis. Tegelikkuses võib see olla täiesti ebapraktiline, kuid see peegeldab teatavat suundumust, maitset või stiili. Püüan oma interjöörides alati ühendada esteetilisuse ja mugavuse.

Loe edasi  Avatud uste päev Galeria Arbeni näitusesaalis

Integreerituse kohta. Isegi klient lisab paratamatult midagi enda poolt kõige täiuslikumasse ja viimistletumasse interjööri. Aga kui tegemist on põhimõtteliste muudatustega, siis oleksin esimene, kes ütleks paar aastat hiljem: teeme kõik uuesti. Mul pole aimugi. See ongi erinevus sisustamise ja arhitektuuri vahel. Maja saab vaevalt kunagi ümber ehitada, kuid iga paari aasta tagant on realistlik remontida. See on voolav, emotsionaalne aine, mis vajab muutmist.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: