IKEA tähistab 75. aastapäeva ja ütleb aitäh

IKEA on läbinud pika tee: väikesest postimüügiteenusest, mida alustas Ingvar Kamprad, Rootsi provintsi ärimees, on saanud ülemaailmne jaemüüja. Samal ajal püüab IKEA muuta paljude inimeste igapäevaelu paremaks, sealhulgas Eestil.

75- on märkimisväärne arv ja IKEA on oma integreeritud turunduskampaania raames palju meile pakkunud.

See uus telereklaam tuletab kõigile Eestilastele meelde liigutavaid, naljakaid emotsionaalseid olukordi ja annab tänu, et IKEA toodetele on nendes sündmustes koht.

Külasta meie aastapäeva lehekülge. Seal saab tutvuda IKEA ajalooga, huvitavaid fakte ettevõtte elust ja üksikasju mõnede kõige kuulsamate toodete kohta. Sellelt leheküljelt leiate ka uue IKEA kataloogi. Sealt leiad palju ideid ja lahendusi sisekujunduseks, nii klassikalisi kui ka moodsaid…

Aastapäeva lehel on ka Jaotis "Kinokingitus". Konkursi "Making Movies with IKEA" ajal IKEA FAMILY klubi liikmed on jaganud lugusid IKEA toodete kohta. Kolm kõige liigutavamat lugu on aluseks eriprojektile, milles Tallinn filmikooli üliõpilased ja lõpetajad esitavad oma tõlgendused nendest lugudest.

Ja et meie liikmete jaoks lati kõrgele seada, on Balerija germanika on lavastanud sarja esimese lühifilmi. Filmi peaosades mängivad tuntud näitlejad Andrei Tšadov, Nadežda Sysoeva ja.. legendaarne valgusti LAMPAN. Filmi saab vaadata aadressil !

Kuigi kingitusi antakse tavaliselt sünnipäevalapsele, oleme meie need, kes kingitusi oma aastapäeval annavad. IKEA toodete kättesaadavaks tegemine võimalikult paljudele klientidele on olnud üks meie põhimõtetest juba 75 aastat. Ja nüüd, jätkates tugevat traditsiooni, on IKEA vähendanud hindu 15-20 protsenti veel peaaegu 400 toote puhul. Lisaks saavad ostjad oodata eripakkumisi lemmiktoodetele.

Tule ja tähista IKEA aastapäeva! Täname iga kodu!

Loe edasi  Ideed plussmärgiga
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: