Foorumi 4. vahetuse lõpetamine Mõistatuste tegemise territooriumil Kljazmas

27. juulil 2017 lõppes LG toetusel koos LG hea tahte suursaadikuga Ruslan Nigmatulliniga toimunud foorumi "Meelte territooriumi Kljazma" 4. vahetus.

LG on üle kolme aasta toetanud üleEestilist noorte haridusfoorumit "Mõistuste territoorium Kljazmas" sporditegevus ja uute formaatide algatamine, et meelitada noort põlvkonda spordi juurde.

Foorumi 4. vahetuse lõpupäeval said osalejad tõelise energialaengu hommikuvõimlemisest, jalgpallimängust ja õhtusest diskost koos LG hea tahte suursaadiku Ruslan Nigmatulliniga, kes on kolmekordne Eesti meister, kahekordne Eesti parim väravavaht, kuulus DJ.

Laagri territooriumil asuval jalgpalliväljakul toimus tuntud väravavahi juhitud jalgpalliturniir. Mängu ajal hoidis Ruslan Nigmatullin mängus osalejate moraali üleval LG XBoom OJ98 süsteemil, mis on võimas DJ-efektidega helisüsteem.

Grand disco DJ Ruslan Nigmatullinilt lõpetas vahetuse.

Kogu vahetuse jooksul osalesid poisid võistlusel kõige loovama foto saamiseks kaasaskantava mini-süsteemi "kõik-ühes" LG FJ3 käepidemega ja ratastega, mis visuaalselt meenutab väikest kohvrit. Tulevikus saavad parimad artistid oma sõpradega koos LG audiosüsteemide kaudu pidutseda.

Lisaks osalesid foorumi osalejad kogu vahetuse jooksul aktiivselt takistusspordivõistlustel. Konkursi võitjad, kes on näidanud parimaid sportlikke tulemusi ja on kõige aktiivsemad sotsiaalvõrgustikes, saavad tulevikus kasutada LG K10 nutitelefone.

Loe edasi  7 Hotpoint'i uusaastakingitust
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: