FIDexpo ja Eesti mööbli tippkohtumine kutsuvad disainisessioonidele

FIDexpo 2014 ja VI üleEestiline mööbli tippkohtumine algavad üleEestilises messikeskuses kohe pärast maikuu pühi. Eriprogramm disainerite ja sisekujundajate jaoks.

Rahvusvaheline mööblinäitus FIDexpo toimub 12.-15. maini ja VI üleEestiline mööbli tippkohtumine 13.-15. maini. Konverentsi toimumiskohaks on üleEestilise messikeskuse paviljon 75, kus esitletakse juhtivate mööblitootjate kollektsioone. Disainerid ja sisekujundajad võivad oodata eriseansse osana tihedast äriprogrammist.

Konverents "Kaupluste sisustus: kontseptsioon, sisekujundus, aknakujundus ja muud disaini aspektid, mis mõjutavad tarbijaid" toimub 13. mail. Kuidas valida kaupluse asukoht? Kuidas seda atraktiivselt kaunistada? Kuidas kasutada vitriine tõhusalt? Kõige populaarsematele küsimustele vastab konverentsi moderaator Olga Kosyreva, disainikriitik, DesignLectory kaaskorraldaja ja eksperdirühm.

Pärast konverentsi toimub Eesti mööbli tippkohtumisel avatud sessioon teemal "Disain". Soovijatel on võimalik osaleda Olga Kosyreva loengus, et saada teavet juhtivate disainerite tööde moesuundade ja kaasaegse disaini muutuste kohta. Peamiste mööblinäituste suundumused, kõige huvitavamad eksponaadid ja kontseptuaalsed installatsioonid loengul "Objektiivne disain täna: moes ja igaEesti". Loengul esineb ka Vladimir Samoilov, tööstusdisainer, disainikonsultant ja portaali asutaja .
Tasuta sissepääs äriprogrammi üritustele. Vajalik eelnev registreerimine.

Lisateave FIDexpo kohta ja tellige oma e-kutse.
Loe edasi  Decönink värvid aknasüsteemid
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: