Elena Teplitskaja loomingulisest lähenemisest värvile

Kuidas muuta klassika super originaalseks objektiks? Millised värvid on sel hooajal moes?? Sisekujundaja ja saatejuht Olena Teplitskaja jagab oma muljeid viimasest Milano mööblisalongist.

Kunstnik, disainer, moedisainer, Bottomless Mezzanine'i saatejuht. Elena Teplitskaja on lõpetanud Tallinn Tšehhovi kunsti- ja tööstusinstituudi disaini eriala. Stroganoff, kes viibis Šveitsis, Ühendkuningriigis, Itaalias ja mujal. Teplitskaya Design on stuudio juht. Tuntud oma kire eest mahlakate värvide vastu disainis.

Julgete kombinatsioonide kohta Seda on palju eksponeeritud: on näha, et disainerid on teemaga tööd teinud. Mõnikord väga huvitav kombinatsioon klassikalise kuju ja naha, naha asemel siidist>drape, mida me ootaksime. Ja siis muutub peen klassika super originaalseks objektiks.

Umbes brändid, mis vaimustasid. Savio Firmino- kaubamärk oli varem valge ja hall, rafineeritud… ja äkki hakkas ta rakendama uimastavaid bordoose, siniseid, lillakaid. SavioFirmino oli täiesti muutunud, nagu lasksid nad lapse disainistuudiosse ja ta jooksis ringi ning joonistas midagi entusiastlikult.

Teile meeldinud kollektsioonide kohta. On veel mõned kollektsioonid, mis mulle meeldivad. Näiteks Maison Claire'i armsad tüdrukud. Nad tegelevad sisustamisega: seal on kristall ja kodutekstiil – kõik, mis muudab teie kodu hubaseks. Kõik, mida soovite vaadata ja nautida. Mulle meeldib ka disainer Giorgio Piotto. Ta on muidugi mustkunstnik. Olen alati leidnud üllatavaid lahendusi: sahtli väliskülg on lubjakollane, aga sees, kui tõmbad ühe sahtli välja, on lilla triip, ja kui tõmbad teise sahtli välja, on lilla-roheline triip…..

Värvitrendide kohta. See on hooaja trend – roheline. Mitte selline nagu noor õun, vaid smaragdi poole, millele on lisatud sinist värvi. Sinine värv.. Särava, põneva koobalti värviga ka moes. Ja siis on veel lilla. Mitte lihtne ja avatud punane, vaid sügav, üllas punane.

Loe edasi  Pavel Kopaev kunstist ja endast
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: