Aristoni ülemaailmse missiooni Külma katse lõpuleviimine

Ehitades Ariston Comfort Zone'i, uuendusliku aruka kodu, mida köetakse Aristoni katlaga, toetas ettevõte Kopenhaageni ülikooli teaduslikke uuringuid kliimamuutuste kohta.

Kogu missiooni jooksul tehti foto- ja videomaterjali. Materjal esitatakse dokumentaalfilmi kujul spetsiaalsel platvormil ( www.aristoncomfortchallenge.com ). Kuueosaline film jutustab kolme Aristoni paigaldaja seiklusliku loo. See on lugu ambitsioonikast väljakutsest ning Gröönimaa liustikulistel maastikel elavate inimeste kultuurist ja suhetest.

Ariston — Ariston Thermo Groupi juhtiv rahvusvaheline kaubamärk – teatab ametlikult oma esimese ülemaailmse kampaania "Ariston: The test of cold- missioon Gröönimaal". See on palju enamat kui lihtsalt reklaamikampaania. See on seiklus, missioon, mille eesmärk on olnud luua mugavust. Vaatamata paljudele raskustele ja vasturääkivustele on selle missiooni peategelased paigaldanud uuendusliku ( mugavustsooni Ariston ) Kekertarsuaqi, paremini tuntud kui Disco Island, südames.

Disco Island, mis asub Gröönimaa läänerannikul See on "välitöö" ruum Kopenhaageni ülikooli polaaruurijad. See on koht, kus teadlased koguvad teaduslikke proove kliimamuutuste uurimiseks. Seni ei olnud võimalik talvel selles piirkonnas rohkem kui paar päeva veeta: külmad temperatuurid &#40° kuni -50° olid takistuseks talvel ) ebasoodsad ilmastikutingimused ja vajaliku infrastruktuuri puudumine. Kuid talvel – see on aasta kõige olulisem aeg uute teaduslike andmete kogumiseks, et edendada teadusuuringuid. Seetõttu vajas Kopenhaageni Ülikooli geoteaduste ja loodushoiu instituudi meeskond, mida juhib prof Morten Rasch, turvalist ja mugavat sooja baasi saare südames. See võimaldaks koguda ja töödelda olulisi teaduslikke andmeid ning samal ajal elada mugavalt äärmuslike ilmastikutingimuste eest kaitstud kodus.

Aristoni kangelased on jõudnud oma sihtkohta ja asuvad mugavustsooni rajama, Uuenduslik moodulkodu, mis on kavandatud energiatõhusa energiakasutuse ja energiasäästu eesmärgil. Nutikas ja energiatõhus maja peab vastu ka kõige karmimatele ja ekstreemsematele ilmastikutingimustele. Majas on elutuba, magamistuba, vannituba ja 2 tehnilist ruumi, mis mahutavad korraga kuni kuus inimest. «Aristoni mugavustsoon" — on kõrgtehnoloogiline hoone, mis on võimeline andma soojust ja mugavust Kopenhaageni ülikooli teadlastele karmil Gröönimaa talvel.

Loe edasi  Lexus otsib harmoonilist disaini

Turvaline ja usaldusväärne kodu koos kuuma vee ja kütmisega, mis tagab maksimaalse mugavuse ka polaartalvedel, ei oleks võimalik ilma Ariston Alteas One'ita. Kõrge energiatõhususega seinale paigaldatav kondensaatkatel ja uus Per4mance-süsteem Ariston eksklusiivsete tehnoloogiate kombinatsioon. Alteas One- see on "pulseeriv süda" nutikas kodu. Selle stiilne disain, mille on välja töötanud Itaalia disainer Umberto Palermo, vastab ka kõige nõudlikumate tarbijate nõudmistele. Katel on äärmiselt madala saastekogusega. Need omadused on teinud Alteas One'ist kõige sobivama, usaldusväärsema, keskkonnasõbralikuma ja energiasäästlikuma lahenduse mugavuse tagamiseks maailma kõige külmemas kohas Gröönimaa.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: