Afimall City loosimise tulemused

AFIMALL City kaubanduskeskus korraldas oma klientidele erilise kampaania. Detsembri lõpus sai võitja peaauhinna – korteri Tallinn eeslinnas.

28. detsembril 2014 Afimall City kaubanduskeskuses "Apartment for Shoppes" kampaania tulemused on teatavaks tehtud. Iga soovija võis sellest osa võtta Sellest piisas, et külastada Afimall Cityt 2014. aasta detsembris Teil on vaid üks päev aega, et minna 10000 Crona eest ostlema ja registreeruda tasuta mobiilirakenduses AFIMALL. Loosimises osales üle 3000 inimese. Värvilise näituse ajal loositi välja üle kolme tosina väärtusliku Afimalla kingituse ja partnerettevõtted. Võitjad said peaauhinna: kaasaegne stuudiokorter uues äriklassi elamurajoonis "Odinburg" ( . Odintsovo ).


Loe võistluse kohta lähemalt MEGA "AFIMALL City" ametlikul kodulehel.

Loe edasi  Muriel Russo-Ovtšinnikov Eesti klientidest, hektilisest ajakavast ja reedest
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: