Zepter valmistab süüa ilma sinu toiduvalmistamiseta

Zepter esitleb intelligentset Multisystemi vaevata gurmee toiduvalmistamiseks.

Uus multisüsteem Zepter kaasa arvatud Masterpiece toidunõud koos Zepter raadio-digitaalse termokontrolleriga, Zepter raadio teel juhitav induktsioonpliit ja Zepter sumisti kaugjuhtimispuldiga. Selle komplekti abil saab teie toitu valmistada ilma teie toiduvalmistamiseta – Teil tuleb ainult määrata vajalik temperatuur ja küpsetusaeg ning intelligentne süsteem teeb kõik automaatselt. Saate köögist välja tulla ja muid asju teha.. Zepter Buzzer annab teile teada, kui toit on valmis.

Toitu valmistatakse "suletud tsüklis" oma mahlas, ilma lisatud vee ja rasvata. Nii et nad säilitavad maksimaalse kasu tervisele. See on võimalik tänu Zepteri pottidele, mis on valmistatud 316L metallist ja millel on termoakumuleeruv, kompaktne põhi. Kaane ja spetsiaalselt kujundatud toidunõude servad- Nad sobivad tihedalt kokku. Kaane saab hõlpsasti kinnitada toidunõu käepidemete külge, pitseerides selle veepitseriga. Käepidemed ise on turvalised.. ei ole ülekuumenemist ega kuumutamist. Lisaks mustale või hõbedasele värvile on need saadaval ka värvilised ( valida on 6 tooni ).

Loe edasi  Irina Kosterina terrassimööblist ja ingliskeelsest stiilist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: