Vajutusnupp või pedaal

Dornbrachti elektrooniline köögisegisti säästab vett ja aega.

eUnit Kitchen- Dornbracht'i esimene elektrooniliselt juhitav segistuskraan. Tavapäraste kraanikangide ja ventiilide asemel on mudel varustatud elektroonilise juhtpaneeliga. Üks nupp reguleerib vee temperatuuri ja teine reguleerib täpset veekogust ( see on toiduvalmistamisel väga väärtuslik omadus ). Protsessi väärtusi saab jälgida elektrooniliselt.

Segisti on integreeritud valamu sisse ja moodustab koos juhtimisseadmetega ühe terviku. Et tööpind annaks liikumisvabaduse. Üks element professionaalsest köögist- jalgade andur. Isegi määrdunud või märgade kätega on vee sisse- ja väljalülitamine lihtne: vajutage lihtsalt jalaga pedaali. Seda esitleti esmakordselt LivingKitchenil, imm Cologne'is 2013.

Loe edasi  Hall Oscar avab mööbli müügipunkti
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: