Stefan Waldenmaier LEICHT kaubamÀrgi tugevustest

Mis on LEICHTi kontseptsioon?? Kuidas funktsionaalsus, ergonoomika, ohutus ja autentsus saavad brĂ€ndi köökides kokku? Kuidas see erineb konkurentidest? ĂŒtleb LEICHTi tehase tegevdirektor Stefan Waldenmaier.

EttevĂ”tte kontseptsioonist. LEICHT kaubamĂ€rk tĂ€histab kaasaegset stiili, terviklikku arhitektuuri ja innovatsiooni. Meie poolt edasimĂŒĂŒjatele kĂ€ttesaadavaks tehtud toode annab neile tĂ€ieliku vabaduse ja paindlikkuse köögi planeerimisel, mis vastab ka kĂ”ige nĂ”udlikuma kliendi vajadustele.

Pildil: LEICHTi LARGO-LG kollektsioon.

LEICHTi köökide kvaliteedi kohta. LEICHTi juhtpĂ”himĂ”tted on funktsionaalsus, elegants ja harmoonia. SeepĂ€rast on meie tĂ€helepanu keskmes köök funktsionaalne köök. Pakume laia valikut kappe / hoiusĂŒsteeme / sisustust. Ka esteetika on vĂ€ga oluline elegantse ja harmoonilise vĂ€limuse poolest. See on koht, kus meie materjalide ja toodete valik annab sisekujundajatele kogu vajaliku loomingulise vĂ”imekuse. LEICHTi köögid on mĂ”eldud esinduslikuks ja ruumi ĂŒldise arhitektuuri lahutamatuks osaks.

SYNTHIA | IOS | LARGO-LG kollektsioon LEICHTilt.

BrÀndi eristamise kohta. Mis eristab meid konkurentidest, on meie toodangu mitmekesisus. Enamik köögitootjaid pakub standardseid tooteid, millest piisab konkreetsele turule. LEICHT rahuldab oma turgude vajadusi erinevate materjalide ja mÔÔtmete paindlikkusega.

TOPOS | STONE kollektsioon LECHTilt.

Fotol: TOPOS | STONE collection by LECHT.

Materjalidega töötamisest. Betooni kasutuselevĂ”tuga avasime uue turusegmendi, kus autentsed, tekstuursed ja puutetundlikud pinnad on vĂ€ga nĂ”utud. See on trend, mida me jĂ€tkame uue kollektsiooniga "character" looduslik kivi. VĂ€rvid on maa paletist, nĂ€iteks liiv. Köögi emotsionaalseks atraktiivsuseks pakume tĂ€ielikku valguse valikut. Meie poolt vĂ€lja töötatud valgustussĂŒsteemi saab kasutada kĂ”ikidel pindadel ja igas paksuses riiulitel, millesse seda saab integreerida. Lisaks on valgustid timmitavad Ja klient saab mĂ€ngida valgusega ( soojem-kĂŒlmem ) vastavalt oma meeleolule.

TOPOS | CONCRETE collection by LEICHT.

Uuendustest. LEICHT pakub kolme konstruktsiooni: klassikaline standardkonstruktsioon koos kĂ€epidemega, meie "Primo" seeria. Siis on meie kontseptsioonid Avance ja Contino Evo. See on tööpinna ja esiosa kontseptsioon, mis paneb tööpinna visuaalselt "kaduma". Eriline omadus on 2 mm metallprofiil, mis on kinnitatud tööpinna serva kĂŒlge. Evo esitlemisel kasutame tumedaid toone, mati pinda koos puiduga, eemaldudes teadlikult valgest. Aktsentne toode tumedatele pindadele on meie Bondi tootesari, millel on sametine pind ja suurepĂ€rane omadus, mis takistab sĂ”rmejĂ€lgede nĂ€htavaks muutumist. See on eriti kasulik tumedates köökides.

Loe edasi  Dolce&Gabbana ja Smeg kaunistavad seadmeid

LEICHTi BONDI | VALAIS kollektsioon.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kÔigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen pÔnevil vÔimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mÔista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: