Röndell valmistab spetsiaalsest terasest toidunõud

Röndell's Admiring nõudekollektsioon on valmistatud roostevabast terasest, millel on erilised omadused ja stiilne, kaasaegne disain.

Röndell on loonud uue 18/10 roostevabast terasest valmistatud Admiring köögitarvete kollektsiooni. Kaks potti ( 24cm 7,8 l, 20cm 3,8 l ) ja küna ( 18cm -2,8 l ). Teras, millest see on valmistatud, on eriliste omadustega: tugev, vastupidav, esteetiline ja kergesti puhastatav, samuti ei reageeri see keemiliselt toiduga, mida valmistate, salvestab soojust ja jahtub aeglaselt, nii et saate oma toitu valmistada hautades ja hautades. Pannidel on sisemine ja väline matt poleerimine, mis kaitseb pinda kaltsiumikihi, vikerkaareplekkide ja sõrmejälgede eest. Iga kogumisse kuuluva eseme alumine paksus – 4,0 mm, mis tagab soojuse ühtlase jaotumise alusele ja seintele. Potikannudel ja koppadel on süstevormitud ribid, mis tagavad hõlpsa haarde ja kuumakindlad klaasist kaaned, millel on silikoonist sulgemisrõngas vaikseks sulgemiseks. Röndelli uus kollektsioon Admiring sobib igat tüüpi pliitidele, induktsioonpliitidele ja nõudepesumasinas pestavale pliidile.

Loe edasi  Uus tehnoloogia Maria köögi jaoks
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: