Purunenud jõulukaunistustest valmistatud mööbel

Edra on juba alustanud ettevalmistusi jõuludeks ja uueks aastaks. Piduliku atmosfääri loomiseks kodus soovitame kasutada "säravat" mööblit: riidekappi, peeglit ja tooli – Salone Internazionale del Mobile 2009. aasta uudistooteid.

Ettevõte Edra, Ilmselt armastavad nad pidusid. Uue aasta esemed, mida ettevõtte pressibüroo uhkusega esitles, avalikustati ajakirjanikele juba aprillis. Salone Internazionale del Mobile, kõige olulisem mess Milanos.

Vennad Fernando Umberto Campana ( Fernando ja Humberto Campana ) on loonud kaks "säravat" mudelit: peegel Miraggio ja peegelpinnaga garderoob Scrigno.

Mõlemad uuendused on kaunistatud näiliselt säravate jõulukaunistuste killukestega, kuid tegelikult on need valmistatud Reflex ( Reflex ) peeglikujulisest akrüülpolümeerist. Saate valida mitmete värvitoonide vahel, kuid "õiged" on muidugi pidulik punane ja kuldne.

Mummy tool, mille on kujundanud Peter Traagi poolt ( Peter Traag ) 2005. aastal, riietatud eelseisva. Originaalne painutatud pöögipuidust mudel on 60 meetri pikkuse kummipaela ja nahkpaelaga "kinni seotud", mis ei ole üllatav, sest Mummy tooli nimi tähendab inglise keelest "muumia". Vali ükskõik milline kaheteistkümnest erksast värvist.

"Edra 2009. aasta "uusaasta" mööblile on omane "metalne" kuldne või hõbedane polsterdus.


Käesolevas artiklis on kasutatud veebilehe pilte


Loe edasi  Nolte Küchen esitleb 2016. aasta uuendusi
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: