Leicht betoneeritud köögid

Leicht esitleb uut ebatavaliste betoonfrontsetega köögivalikut.

Betoon – Bauhausi stiilis uudne toode Leichtilt. Jõhker köögiüksus on praktiliselt "betooni valatud". Nende eskiiside saamiseks kantakse värvitud MDF-südamikule käsitsi peeneteraline betoon kittimistehnika abil. Seejärel viimistletakse see satiinharjatud lakiga See lisab pinnale vastupidavust ja siidist puudutust. Valikus on kolm erinevat tooni: hele ( manhattan ) tumedam ( brasilia ) ja roostehall ( le havre ).

Concrete'i sarja küljepuid ja kappe pakutakse ilma nähtavate käepidemeteta, et mitte juhtida tähelepanu betoonpinnalt kõrvale. Lauaplaat on valmistatud vastupidavast kuumvaltsitud terasest. See on ainult 5 mm paksune.

Loe edasi  Brühli esimene neel
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: