Anastasia Jakusheva köögitehnoloogiast täna ja homme

Milliseid trende võib tänapäeval köögitehnika turul täheldada, kuidas erineb Eesti külmik euroopalikust ja mida võib väita, et see on tuleviku tehnoloogia, räägib Anastasia Jakusheva, Indesit Company.

Turutrendid. Kodumasinate funktsionaalsus laieneb, ühendades üha enam erinevate seadmete funktsioone. Puuteekraaniga juhtpaneelid muutuvad üha levinumaks. Tootjad keskenduvad interaktiivsetele ja digitaalsetele tehnoloogiatele. nagu köögiseadmete juhtimine nutitelefoniga. Ma arvan, et turg areneb jätkuvalt selles suunas. Disaini osas on moes minimalistlik stiil ja ranged värvid, kuigi Eestil on endiselt populaarne retrostiil.

Ideede otsingul. Meie disainerid ja insenerid on inspireeritud teistest tööstusharudest ( nagu autotööstus, mis on tuntud kui kõigi uute tehnoloogiate ja disaini lipulaev ) samuti kulinaarsetest suundumustest näiteks teeme koostööd tippkokkadega, et luua kokandusprogramme.

Hübriidide kohta köögis. Pliidikupu koos mikrolaineahjuga, külmkapp koos jahutajaga.. Sellised hübriidseadmed on olnud kasutusel juba mõnda aega – mõnikord isegi kolme seadme ühendamine üheks nt pliit, ahi ja nõudepesumasin. See on "nišši Tooted, mis on suunatud keerukale kasutajale, kellel on ebatraditsioonilised nõudmised köögiseadmetele. Näiteks Hotpoint-Aristoni tootevalik sisaldab mikrolaineahju, millel on auruahju funktsioon ja täielik konvektsioon nagu ahjus. Ma arvan, et lähitulevikus näeme turul veidi erinevate omadustega hübriide.. mitte kahe toiduvalmistamisseadme kombinatsioon, vaid köögiseadme ja "musta seadmed, näiteks integreeritud televiisoriga ahi.

Ümberkujundamisest. Köögitööstus on nüüd pöördunud tervislike toitumisharjumuste poole, seega peab köögi disain sisaldama tehnoloogiat, mis hoiab toidu värskena ja toitva- Alates aurupliitidest kuni aktiivse hapniku ( Hotpoint-Ariston) osoonitehnoloogia väljatöötamiseni külmikutes, et hoida toitu kauem värskena.

Eesti nõudlusest. Eesti tarbija maitse on lähedane euroopalikule, kuid on ka mõned väikesed detailid – nagu näiteks armastus retrostiili vastu, mis ei ole Euroopas väga populaarne. On ka toiduainete säilitamise omadusi: meie riigis on lühikese suve tõttu puu- ja köögiviljade konserveerimine väga populaarne, nii et Eestilane valib oma konservide säilitamiseks külmkapi, kus ta saab hõlpsasti hoida avatud kolmeliitrist purgi.

Loe edasi  Juubelikonkurss

Kuidas valida tehnoloogiat. Valmistub oma köögi sisustamiseks hinnata esmalt oma vajadusi. Kui teete süüa ainult kord nädalas, valige kuluefektiivsed komplektid. Tõenäoliselt ei hinda te kõiki keerukale tarbijale suunatud seadmete eeliseid. Kuid igal juhul pöörake erilist tähelepanu ohutussüsteemidele ja energiaklassile. Suurematest seadmetest soovitaksin induktsioonpliite- need on eriti olulised lastega tarbijate jaoks, kuna need on ohutud- Kuumenemine toimub ainult toidunõude kokkupuutepinnal. Induktsioon pakub ka suurt toiduvalmistamiskiirust ja säästlikku energiakasutust.

Kuidas kohandada oma kööki. Muidugi, kui köögipind seda võimaldab, on parem paigutada ahi ja/või mikrolaineahi just teile sobiva kõrgusega sambasse. Eesti tarbijad on harjunud paigutama ahju pliidi alla, mis muudab selle kasutamise ebamugavaks.

Viis kõige huvitavamat mudelit uues Hotpoint-Ariston tootevalikus, Anastasia Jakusheva sõnul.

45 cm Hotpoint-Ariston LSTF 9H114 CL EU sisseehitatud nõudepesumasin 9 pesuprogrammiga, reguleeritava kõrgusega korv, töötav märgutuli, ( 43dBA ) vaikne "hea öö" režiimil.

Hotpoint-Ariston FK1041LP seeria ahju.20 X/HA( CF ), 31 toiduvalmistamisrežiimi, pürolüütiline puhastus, teleskoopjuhid.
Hotpoint-Ariston KIC 644 C ( CF ) 4 toiduvalmistamise tsooni, 9 võimsusastet.

Hotpoint-Ariston 7HTD 640S ( CF ) IX/HA gaasipliit, 4 gaasipõletit, gaasiregulaator, pliidipind karastatud klaas.

Hotpoint-Ariston BCB 33 AA F ( RU ) Sisseehitatud külmik-pagasikapp;. Kombineeritud külmik-sügavkülmik aktiivse hapniku ozoniseerimise tehnoloogiaga, digitaalne ekraan, puhkusefunktsioon, Quick Freeze , Speed Cool.

Köögiseadmete valimine

Toaster Volo Casa Bugatti V-perekonna kollektsioonist Kettle Two Stadler Form'i White Edition kollektsioonist Kohvimasin Diva Casa Bugatti V-perekonna kollektsioonist
Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Valter Ehitaja

Tere kõigile! Mina olen Valter Ehitaja ja olen põnevil võimalusest jagada oma kirge seadmete remondi ja paigaldamise vastu teiega. Kui autor sellel veebisaidil, juhib mind minu armastus tehnoloogia vastu ja soov aidata teisi mõista ning lahendada oma seadmetega seotud probleeme.

Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: