Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Uue aasta ettevalmistamise üks peamisi etappe – jõulupuu ostmine ja paigaldamine. Nii et ükski üllatus ei riku tähistamist, peamine pidulik puu tuleb paigaldada ristile ja kinnitada hästi.

Jõulupuude ristide tüübid

Mis see on?

Risti nimetatakse seista jõulupuu all, mis võimaldab puul sujuvalt ilma tavalise toeta juurte kujul. See vajab nii kunstlikke kiipe ja elus. Tõsi, esimene, reeglina, müüakse juba ristlõikega risti. Aga seista elava puu sageli vaja otsida ise.

Soovitud suuruse crosstin saab osta veebipoodides ja offline. Ja kui käes on vähemalt mõned baarid ja küüned, saab seda teha oma kätega.

Jõulupuude ristide tüübid

Mis juhtub?

Uue aasta puu ristmikud on kõige sagedamini metall- või puidust. Mõlemad võimalused on võrdselt usaldusväärsed ja vastupidavad. Struktuuride mõõtmed võivad olla ka erinevad ja valitud konkreetse puu jaoks. Niisiis, suurte sõid vajate suurt seista. Aga natuke piisavalt väikese ja kerge puidust risti. Mõned mudelid on valmistatud täiendavate “jalgade”, nii et puu tundus kõrgem.

Jõulupuude ristide tüübid

Live Tree jaoks on kõige parem valida usaldusväärne vesi või liivapaak. Selles, puu lihtsalt annab pikemaks ja nõelad ei kuulu. Eriti kui need on perioodiliselt lisaks veega pihustatud.

Väga tihti ristid on kaunistatud erinevatel viisidel. Niisiis, raud disain saab kaunistatud väikeste sepistatud detailidega. Seisa, värvitud hõbedase värvi ja koosneb väänatud jalgadest, tundub nii ilus, et see ei pea isegi varjata, mida sa ei saa öelda lihtsamate mudelite kohta.

Huvitav universaalne ketramine disain. See sobib, kui puu paigaldatakse toakeskusesse. Ja need, kes ei meeldi ekstra asjadega allapanuruumi, tahavad kergelt kokkuklapitava mudelit, mis pärast puhkust on uue aasta kaunistustega kastis lihtne varjata.

Loe edasi  Kodumaa maja kaktus

Üldiselt valik mudelite risti, tõepoolest, väga suur ja igaüks võib leida midagi sobivat ja välimust ja hind.

Jõulupuude ristide tüübid

Kuidas seda ise teha?

Elava jõulupuu jaoks on positsioon kõige parem teha oma kätega. Sellist omatehtud disaini saab bakalaureuselt koguda.

Jõulupuude ristide tüübid

Lihtsaim ületas

Kui puu on väike ja mitte väga raske, on võimalik koguda teda kõige lihtsamat seista. Selleks on vaja 2 puidust plaate. Nad peavad olema ühendatud, moodustades risti ja fikseerige enesejoonis või küüned. Suuremat küünte pead sõitma keskuse alla. See seista on naelutatud täpselt lõikamissernaadile. Pärast seda paigaldatakse puu õigesse kohta. Siin ei ole vaja täiendavaid manipulatsioone.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Puidust baaridest

Risti suur jõulupuu saab teha ka tavalistest puidust baaridest. Aga seekord on vaja 4 üksikasju. Nad peaksid olema ühe suurusega. Tasub meeles pidada, et paksemad ja laiemad osad, seda usaldusväärsem disain. Iga baari pikkus peab olema 50 sentimeetri jooksul.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Selles etapis peate mõõtma alloleva puu läbimõõdu. Baaril on vaja segmendi tähistamiseks võrdne. Nüüd tuleks koguda lihtne disain. Ühe baari märgile korralikult rakendas järgmise lõppu. Seda tuleb korrata kõigi üksikasjadega. Selle tulemusena peaks olema rist 4 “sabad” ja ruudu auk pagasiruumi all puu.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Brussmaa on kindlalt kinnitatud. Võite kasutada liimi, küünte või kruvid. Samast materjalist saate teha täiendavaid jalgu, mis kinnitatakse iga baari külge.

Tree Design on usaldusväärne.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Selle ainus puudus – kuusk ei saa niiskust. Nii et see sureb väga kiiresti.

Keeruline disain

Rohkem keerulisem on metallist ristlõike tootmine. Selleks on vaja 3-4 metalli nurki. Nii et disain on vastupidavam, võite isegi võtta 5 tükki. Aluse materjali võib olla mõni ümmargune metalli disain: trimmi tihe toru või lai kruus. Peamine asi on see, et see sobib suuruste läbimõõduga pagasiruumi läbimõõdu all.

Loe edasi  Litopsy: liigid, paljundamine ja hooldus

Umbes ühe vahemaa tuleb konsolideerida kõik nurgad. Nad peavad olema tervitatavad metallist. Keevitatud disain ise on lihtne, kui selles äris on kogemusi.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuude ristide tüübid

Lõpetatud seista saab kaunistada täiendavate võltsitud detailide ja värviga. See võib olla mitu aastat oma omanikud, kui kõik on tehtud õigesti.

Mõlemad ristide variandid saab teha isegi ilma joonistamiseta. Nad lähevad päris kiiresti kohe pärast ostmist.

Jõulupuude ristide tüübid

Jõulupuu paigaldamine

On väga oluline mitte ainult risti teha, vaid ka õigesti paigaldamiseks. Siin on mõned põhireeglid.

  1. Kui ristid tehakse ilma veepaagi või liivata ilma jõulupuu paigaldada võimalikult lähedal 31. detsembriks. Kui jõulupuu langeb majasse, ei ole vaja teda kohe vallandada. Ta peaks vähemalt paar minutit seisma ja “harjuma” sooja kohaga.
  2. Enne paigaldamist ise on vaja teha pagasiruumi värske viilu, puhastada see veidi koor.
  3. Pärast seda tuleb FIR-i pistikupesa täpselt sisestada. Ta peab olema sujuvalt ja mitte. Vajadusel võib puudu täiendavalt tugevdada. Ja saate ka disaini liigutada seinale. See takistab ka kukkumise võimalust.
  4. Sel viisil fikseeritud puu ei tohiks soojusallika kõrval paigaldada. Sellest hakkab see kiiremini surema.

Jõulupuude ristide tüübid

Kui puu on kunstlik, paigaldage see veelgi lihtsamaks. Puuduvad vaja kohandada suurusi barreli läbimõõdu alla. Lihtsalt saada kastist välja puu, kinnitage see rackis ja sirgendage oksad.

Nagu saate sulgeda?

Pidulikuma atmosfääri loomiseks on vaja risti kaunistada. On mõningaid huvitavaid viise.

Jõulupuude ristide tüübid

Korv

See originaal lahendus kaebab nõelate. Korv on lihtne lihtne paberitoru. On võimalik jutustada selle suurus valmis ristlõike ja värvi mis tahes värvi.

Jõulupuude ristide tüübid

Ilus vaadata korvid tooni beež ja pruun.

Lõpetatud tooted kaunistavad mõnikord lopsakas vibud või heledaid paelad. Pärast paigaldamist korvi ristbaaride omaga, see saab täita kunstlik lumi. Tuleb välja ilus talvekoostis.

Loe edasi  Adeniumi kasvatamine seemnetest

Peida vaipa taga

See meetod aitab ka luua hubase kodu atmosfääri toas. Bright Textile Mats koos uusaasta teemasid eelõhtul pühade saab osta peaaegu kõikjal. Lisaks on võimalik õmmelda sellise toote ja teha seda ise. Ilusalt näeb välja nagu plaastri matt, mis meenutab silmkoeline plaat või muu.

Jõulupuude ristide tüübid

Tee dekoratiivse sahtli

See näeb välja originaal ja kuusk, paigaldatud puidust kasti. Seda saab lihtsalt poes võtta ja kaunistada. Kui on aega ja soov, on sahtli kerge teha puidust plaadid. Ta näeb ilus ja ilma tarbetu dekoratiivteadudeta.

Ja saate lihtsalt kaunistada Mishur’i, kunstliku lume või vihma risti. Jõulupuu all saate installida kinkekarbid. Mõned neist võivad olla dekoratiivsed ja ülejäänud on tõelised, puhkuse jaoks valmis kingitused.

Jõulupuude ristide tüübid

Kas ma saan paigaldada ilma risti?

Mõnel juhul on võimalik paigaldada puu ilma riiulita. Aga ei põletuspuu ega kunstlikult üleandmine ilma täiendava toetuseta. Seetõttu on vaja tulla mõnda alternatiivi ristile.

Lihtsaim võimalus on paigaldada jõulupuu küngas täis liiva. Kui see on regulaarselt jootmine, puu puudub kauem. Ja ämber võib ka mõnede dekoratiivsete detailide abil peita.

Jõulupuude ristide tüübid

Loe puu ja pudelitega. Nad täidetakse veega ja paigaldatakse ämbrisse. Jõulupuu asetatakse nende vahel ja pulgad kõigist külgedest. Tuleb välja täiesti usaldusväärne disain, mis võib seista kõik pühad.

Õige valitud ja usaldusväärselt paigaldatud FIR tõstab meeleolu kõigi maja elanike ja selle külalised ei ole ühel päeval. Seetõttu on vaja reageerida rist-rida või oma konstruktsiooni valimise protsessile.

Jõulupuude ristide tüübid

Kuidas teha ristitud jõulupuu jaoks, vaata allpool olevat videot.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: