Kui saagi vaarikas?

Paljud kliendid kasvatatakse nende sektsioonides. See on üks maitsvamaid ja armastatud paljusid marju. Aga selleks, et koguda hea saagi, peate hoolikalt hoolikalt hoolikalt põõsaste eest, ja see on väga oluline teada, millal põllukultuuride kärpimisele. See on trimmi, mis sõltub sellest, kuidas põõsad kasvavad, ja kui palju marju saab tulevikus kokku panna.

Millal lõigata vaarikate?

Kui see on parem kärpida – sügisel või kevadel?

Kui aednikud teevad esimesed sammud ainult vigu lubada. Keegi püüab lõigata põõsad ainult sügisel, keegi ainult kevadel. Mõned valivad valed kuud või lõigake põõsas liiga tihti ära. Nii et kui kahju taim ei pane, vajate kuldset keskmist.

Kui aednik vastutab ja kirglik selle tegevuse, siis küsimus on siis, kui see on parem lõigata, isegi mitte väärt. Ja sügisel ja see protseduur on alati toodetud. Kevad- ja sügise lõikamise eesmärgid on erinevad, kuid seda on vaja teha nii, samuti peamine hooldus. Selle manipuleerimise tegemise kuu sõltub piirkonnast, kus vaarikad kasvavad.

  • Sügisel. Pühkige põõsad pärast vilja. Malina on ära lõigatud, jättes 25-50 cm maapinnast. Eemaldage kindlasti kõik vanad ja haiged võrsed. Pärast põõsaste koristamist valmistatakse talveks aeglaselt. Seetõttu on vajalik sanitaarliik. Noored võrsed lahkuvad, pain need maapinnale, seejärel riputas. Aga see kõik on Põhjapiirkondade jaoks. Kõigis nendes manipulatsioonides lõunaosas ei ole vaja vaja. Lihtsalt toota korrastamist, eemaldage kõik liiga palju, eemaldage umbrohud. Ja sellises vaarikate seisundis talvel.

Lõigata noori korduvat sügisel ei ole vaja. Kevadel on uued idusid fikseeritud ja järgmisel aastal saate saagi oodata isegi uute põõsastest.

Millal lõigata vaarikate?

  • Kevane. Sel ajal, isegi enne taimestiku esinemist, tuleks põõsaste poolt väga hoolikalt uurida ja pöörata tähelepanu pügamisele, eriti kui see ei olnud mingil põhjusel mingil põhjusel toodetud. Talvel, igal juhul teatud muudatused tehakse taimega. Mõned harud kuivatatud, külmutatud. Pärast vaarika avamist on vaja hinnata selle seisundit. Kuivad soovimatud harud eemaldatakse kohe ja siis on palju uusi võrseid, peate painduma põõsaste Maci, seejärel ilmuvad peagi külje oksad. Topid, muide, võib olla veidi lõigatud ja suvel. Nagu noorte mõõgade puhul kevadel, siin on soovitatav saada sellest vabaneda aednikke. Sel aastal ei anna need põõsad põllukultuuri, kuid mahlad võtavad peamisest taimsest eemale, mis kindlasti ei saa teda kasu. Kui on soov Malina korrutada, siis parem siirdatud protsess teisele kohale.
Loe edasi  Gera pirn

Millal lõigata vaarikate?

Kuid on selge, et ainult üks pügamine ei too kaasa rikkalikku saaki, siin peame ja õigeaegset jootmist ja kaitset kahjurite vastu ja söötmine.

Millal lõigata vaarikate?

Millal lõigata vaarikate?

Piirkonna rikkumise tingimused

Kärbi vaarikas vaja, arvestades selle piirkonna omadusi, kus see kasvab.

Näiteks Moskva piirkonnas, et teostada sügisel korrastamist oktoobri alguses. Kevadel, kui teil on vaja põõsad edendada, langeb see aprilli lõpus. Kui kevadel oli väga soe, saab seda teha kuu keskel.

Kubanis sooja ilmaga, saagikoristus eemaldatakse mitu korda, eriti kui vaarikas on eemaldatav. Ta annab saagikoristuse isegi detsembri alguses. Pügamine toota ja hooajal. Kui kuiva või haige oksad ilmuvad, tuleb nad õigeaegselt kustutada, ei oota vilja lõppu. Lõplik korrastamine toimub siis, kui taim ei ole vilja lõppenud. See kõige sagedamini langeb novembris.

Siberis on olukord mõnevõrra erinev. Frosts esineb oktoobris oluliselt varem, õhutemperatuur märgatavalt väheneb septembri lõpuks. Seetõttu algus ja keskel kuus on aeg lõpetada kõik tööd kärpimise vaarikate. Kevadel noorendamine ja sanitaarrimistlemine toodetakse lõpus mai. Väga kuiva sooja ilmaga saate selle protseduuri üle kanda kuu keskele.

Millal lõigata vaarikate?

Kasulikud nõuanded

Aednikud on oma trikke saada suuremat saaki, nende nõuanded peaksid olema tähelepanelik.

  • Pärast kevade korrastamist juunis-juulis peate oksi lühendama. See stimuleerib uute võrsete kasvu, mis tähendab, et põllukultuur on veelgi rohkem.

  • Teine trikk, mis võimaldab teil saada tulu, – Trimmite võrsed erinevatele pikkusele: mõned lühendavad 50 cm võrra, teised 25, kolmandal kell 15. Nii et marjad küps järk-järgult. Esimene froning need võrsed, mis on pikemad.

  • Kindlasti töötage põõsa paksenemisel. See kehtib ka tavalise ja vana vaarika kohta. Vaarika aias kasvab väga kiiresti. Seetõttu peate pöörama tähelepanu uutele põõsastele: tugevam ja hästi arenenud võib jääda, kuid parem on trahvi siga eemaldamine.

Loe edasi  Tomati energo

Millal lõigata vaarikate?

Noh, lisaks on väga lihtsad näpunäited, mida tuleks pidada mis tahes kärpimisega.

  • Kõik manipulatsioonid, mis lühendada võrsed, samuti toodetud vanade kuivharude kõrvaldamine ainult päikesepaistelisel kujul.

  • Secator enne töö tuleb desinfitseerida. Ja ta muidugi peaks olema terav. Vana roostes tööriist on võimeline mitte ainult taime kahjustamiseks, vaid ka nakkuse kahjustamiseks. Töö lõpus töödeldakse ja eemaldatakse tööriistad ja eemaldatakse selle kohapeal konkreetselt eraldatud kohas.

  • Lõigake korralikult maha, ilma igasuguste purkideta ja koorimise kleepumiseta. Te saate käsitsemisettevõtte asukohaga hakkama.

  • Kõik haige vanad võrsed peaksid põletama või visatama. Nad võivad arendada erinevaid haigusi, mis on kergesti rakendatavad tervetele noortele põõsastele.

Millal lõigata vaarikate?

Kui te järgite kõiki kärpimise reegleid ja tegelikku lihtsat hooldustegevust, saate üsna hea saagi.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: