Apple Tree Mutsu

  • Autorid: Jaapani valik
  • Maitsema: harmooniline, hapu-magus
  • Aroom: Kallis
  • Loote kaal, g: Keskmine – 145-155, maksimaalselt 280
  • Täissuuruses: Suur
  • Saagikus: 5-7-aastaselt saaki – 30 kg, 12-aastane – 60-65 kg, 15 aastat – umbes 150 kg
  • Sagedussagedus: Veidi perioodiline
  • Puuvilja sordi algus: 5-6 aastat
  • Valmimise ajastus: Talv
  • Eemaldatav tähtaeg: oktoobris

Vaadake kõiki omadusi

Õunad on kõige populaarsemad puuviljad üle kogu maailma, nii et neid kasvatatakse talukohtades, aedades, eramute sisehoovides ja muidugi põllumajandustootjatele tööstusliku mahus. Erinemise valimine maandumiseks, iga aednik tahab, et õunapuu tuua kõrge saagi ja ei olnud ettevaatlik. See on sellise mutalise sordi arv.

Sordide eemaldamise ajalugu

Mutsa sort asendati rohkem kui 90 aastat tagasi Jaapanis, kust ta meie riigile Ukrainasse toodi, Valgevene. Jaapani kasvatajad, kes ületasid Indo ja Golden Disheshes uue klassi, kellele nimi anti Jaapani provintsi auks. Apple’i vaatel on erinev nimi – piin, mida rakendatakse vähem.

Sortide kirjeldus

Apple Tree Mouts – see on puupuu, mis sõltuvalt kasvu piirkonnast, võib saada kõrguse kuni 5-6 meetrit. Mõõdukaga kliimaga piirkondades jõuab õunapuu 3-4 meetri kõrgusele. Seda iseloomustab väga paksune ümmargune või püramiidi kroon. See on mõõdukas paksus, mis tagab päikesevalguse hea tungtuse puu valmimise ajal. Esimese paari aasta jooksul kasvab puu kiiresti, kuid niipea, kui puuviljad hakkavad andma, on kasv märgatavalt aeglustatud.

Omadused, plusse ja miinuseid

Talvise õunade sort on varustatud paljude iseloomulike omadustega, tänu sellele, et see on kiiresti kohandatud maapinnale, on see ettevaatlik, on pikka aega salvestatud, kergesti transportida, on väljendanud lõhna- ja maitseaineid ja ka värvainete vabad.

Loe edasi  Tomati SED Lady

Koos paljude eelistega on sellisel tüübil mõningaid puudusi – halva immuunsuse tagajärjed ja kahjurite invasioonid ning ebapiisav talvekindlus.

Valmimine ja vilja

Puu õitsemisperiood algab mai lõpus ja kestab 7-12 päeva. Selle aja jooksul on kroon kaetud väikeste, kuid väga ilusate valge-piimaga lilledega. Esimesed õunad, mis on saavutanud täieliku tähtaega saab proovida alates septembri teisest poolest. Puuviljad võivad harudele riputada, kuni novembri keskpaigani ei liigu, ei liigu. Õitsemise ja vilja kestus võib konkreetse piirkonna kliima omaduste tõttu veidi nihkuda. Purp algab 4-5-aastastest majanduskasvu ja viljapuude arendamisest.

Kasvavad piirkonnad

Mutsa õunapuud kasvavad suurepäraselt Venemaa keskel rajal, Volga piirkonnas, Moskva piirkonnas, samuti Ukrainas ja Valgevenes. Majanduskasvu ja arendamise optimaalne tsoon on territoorium, millel on mõõdukivi kliima, kus soojust, põuda ja külmumist reguleeritakse jootmise ja isolatsiooniga.

Saagikus

Sordi sort on muljetavaldav. 5, Apple Tree annab kuni 30 kg puuvilju, 10-12 – kuni 65 kg. Täiskasvanud puu teeb võimalikult fuzzy, mis võimaldab teil koguda kuni 150 kg puuvilju hooajal.

Puuviljad ja nende maitse

Mutsa õunad on üsna suured – loote mass jõuab 155-280 grammi. Apple’i kuju on siiski korrektne, kuid seda saab muuta viljeluspiirkonna kliimamuutuste tõttu. Vahel on ümardatud puuviljad koos bocami. Puuviljad kollane roheline värv värvitud päikesega punase külgedega. Liha lihav, mahlane, aromaatne ja nahk paksendas läikiva kattega. Maitse õunad keerulised maiustused raske mesi maitsega. Paar kuud pärast koristamist omandavad õunad kõige küllastunud maitse.

Kasvatamise omadused

Apple’i puude edukaks kasvatamiseks vajavad moutid hingavad ja viljakas pinnas neutraalse happesusega. Sullingid kasvavad hästi Thernozemil või savi. Päikesevalgust ja kaitse eelnõude ja tugevate tuulte kaitset vajavad ka Apple’i puu eest kaitset. Niiskus peaks olema mõõdukas. Enne pardalemineku pinnas on hoolikalt valmistatud – Weed puhastamine, pumpamine, maitsestatud, söötmine.

Loe edasi  Kuidas lahti sipelgad maasikas?

Istutamine seemikud saab hoida varakult kevadel, kui pinnas on juba hea tasuta või sügisel, kuu enne algust külma ilmaga, nii et juure süsteem õnnestub kohaneda.

Tolmlemine

Apple Tree Mutsu mu nähtav, nii et isereostus moodustub ainult 6% Uncessi. Seetõttu ei ole selle õuna sordiga ühel saidil kasvatatud muud tüüpi tolmeldajad. Järgmisi sorte loetakse optimaalselt sobivateks: Jonathan, Gala, Spartan, Champion, Gloucester ja Brenene, sest nad õitsevad paralleelselt mutaga.

Alluv

Tervisliku kasvu ja puidu arendamise jaoks peate täitma mitmeid üritusi, sealhulgas regulaarset söötmist. Kevad on lämmastikuväetised ja sügisel – mineraal. Lisaks ei ole piisavalt viljaka pinnase regulaarselt keskendunud huumuse ja puidutuhaga.

Külmakindlus

Sordil on keskmine külmakindlus, mis koosneb temperatuuridega -30 … 35 kraadi. Raskete talvedega piirkondades nõuavad õunapuud täiendavat hooldust – ringi isolatsiooni pagasiruumi ümber õlgede või huumorite abil. Isolatsiooni jaoks vajab pagasiruumi.

Haigused ja kahjurid

Sordil on hea immuunsüsteem siiski paari ja hallituse puidu suhtes profülaktiliste manipulatsioonide suhtes. Profülaktikana, piisab spetsiaalsete lahenduste pihustamise teostamiseks. Eriti kohaldatakse kõrge niiskusega piirkondades kasvavaid tellinguid ja hallituspuid. Kahjurite hulgas on kõige sagedasemad sissetungid töötavad puuviljad, abinõu.

Läbivaatamise ülevaate

Analüüsides mitmeid aednik kommentaare, mille rõõmu kasvab see vaade nende krundi, on võimalik märkida ereda mett maitse õunte Miles, hea lootele lootele, õige hoiuga, värskete puuviljade võib leida kogu talvel, samuti mitmekülgsus (konserveerimine, külmutamine, kuivatamine).

Ainus probleem sordi kasvatamisel on külma hooaja jooksul täiendav hooldus, kuid see probleem võib tekkida ainult algaja aednikke.

Hinnake artiklit
( Reitinguid pole veel )
Lisage kommentaare

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: